Szkolne spotkanie wigilijne

W ten szczególny wigilijny wieczór  spotkaliśmy się wszyscy – uczniowie, nauczyciele, wychowawcy przy wspólnym stole z kolędą i życzeniami.
Uroczyste spotkanie rozpoczął pan dyrektor Dariusz Smoczek, potem uczennica odczytała fragment Ewangelii o Narodzeniu Jezusa i podzieliliśmy się opłatkiem.
Przez całe spotkanie wspólnie śpiewaliśmy kolędy.  Pani Ewa Lisowska rozgrzała atmosferę przejmującą interpretacją kolęd, zmuszając do refleksji. Pani Dorota Lesicka grała na pianinie otulając nas dźwiękiem niemal przez całe spotkanie. Nad wszystkim czuwał pan katecheta Krzysztof Binkowski i pani Danuta Zart, mistrzyni świątecznego barszczu! O wyjątkowy wystrój sali dla tego spotkania zadbały panie wychowawczynie: Joanna Milk, Anna Dembna-Kaczmarek oraz Grażyna Nowicka.

W szkole mijamy się w pośpiechu, pędząc z rytmem dzwonka.  W ten dzień – 18 grudnia o godzinie 17 mogliśmy się zatrzymać, porozmawiać, pośpiewać i pobyć wszyscy razem.  Piękne i rodzinne było to spotkanie a odbyło się z potrzeby serca.

Wszystko uwieczniono na zdjęciach. 

Skip to content